O firmie

Subskrybcja
biuletynu

 zamawiam
 rezygnujęOstatnia
aktualizacja
  2006-01-11


Szanowni Państwo,

pobyt w obcym kraju jest zawsze związany z nerwami            Marta Antosik           i stresem. Przebywając za granicą, służbowo bądź prywatnie, oprócz pozytywnych emocji i wrażeń doświadczamy wielu trudności.

Myślimy tu między innymi o niewątpliwych      barierach językowych oraz różnicach kulturowych   (np. nieznajomość typowych dla danego kraju obyczajów).

Również brak praktycznej wiedzy o państwie,            o strukturach administracyjnych lub choćby nieznajomość systemu komunikacji miejskiej i międzymiastowej (co przeszkadza w szybkim przemieszczaniu się z miejsca na miejsce, a co za tym idzie w sprawnym załatwianiu spraw biznesowych), stanowi znaczne utrudnienie, a niekiedy może skutecznie przerazić i zniechęcić do działania.

Będąc przyzwyczajonym do zasad panujących w ojczystym kraju czujemy się zagubieni i osamotnieni na obczyźnie. Często sprawy czy sytuacje nie będące dla "tubylców" problematycznymi, stanowią dla obcokrajowca zagadkę nie do rozwiązania, w najlepszym zaś wypadku wymagają od niego poświęcenia wielokrotnie większej ilości czasu.

Dzięki wieloletnim kontaktom i współpracy z obcokrajowcami zatrzymującymi się w Polsce oraz dzięki współpracy z ludźmi w całym kraju, biegle władającymi językami obcymi, posiadającymi osobiste doświadczenia z pobytów za granicą, doskonale znającymi swoją ojczyznę, możemy Państwu służyć nie tylko wiedzą i doświadczeniem w załatwianiu uciążliwych formalności. Pomożemy w sprawnym zorganizowaniu wszystkich czynności związanych z relokacją,w rozmyślnym zaplanowaniu czas wolnego (np. zestawieniu ciekawego programu kulturalnego) oraz, co często okazuje się bardziej istotne, chętnie służymy radą i dobrym słowem.

Więcej o zakresie naszej działalności dowiecie się Państwo zaglądając na stronę oferta. Zachęcamy również do kontaktowania się z nami poprzez formularz, który powinien Wam ułatwić formułowanie pytań do nas.

Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony i zachęcamy do współpracy!

Marta Antosik
                           
mantosik@foreland.pl                                   
    tel. + 48 608 494 000                                                  


English | German | Polish